Home
Categorieën
 Home  
 vitaminen en mineralen




  1. Home
  2. vitaminen en mineralen






Sanofor veendrenkstof

Sanofor veendrenkstof

v.a. € 20.95

Fabrikant:Sanofor
EAN-code:8717973000501


Shopscore | 0 (0)

1-2 werkdagen

     € 20.95

Verzenden: € 0.00

€ 20.95

Verzenden: € 0.00
1-2 werkdagen
Shopscore | 0 (0)

2

     € 20.99

Verzenden: € 6.95

€ 20.99

Verzenden: € 6.95
2
Shopscore | 0 (0)

Voorradig.

     € 20.99

Verzenden: € 0.00

€ 20.99

Verzenden: € 0.00
Voorradig.
Shopscore | 0 (0)

Voorradig.

     € 20.99

Verzenden: € 6.95

€ 20.99

Verzenden: € 6.95
Voorradig.
Shopscore | 0 (0)

2

     € 20.99

Verzenden: € 6.95

€ 20.99

Verzenden: € 6.95
2
Shopscore | 0 (0)

2 werkdagen

     € 28.99

Verzenden: € 0.00

€ 28.99

Verzenden: € 0.00
2 werkdagen

Veendrenkstof is een bodemprodukt, bestaande uit verteringsresten van honderden verschillende bloemen, geneeskruiden, grassen en vruchten. In de loop van vele jaren zijn deze planten in stilstaand water gevallen en naar de bodem gezonken,waarna een langdurig chemisch-biologisch proces de plantenresten omzette in zwart, lobbig veen.

Bepalend voor de samenstelling en eigenschappen van dit veen zijn de planten waaruit het is ontstaan. Bovendien speelt de plaats waar de veendrenkstof gewonnen wordt een rol met betrekking to geschiktheid voor medicinale doeleinden en voor bijvoeding van dieren.

In Oostenrijk komt een veen-type voor dat aangeduid wordt als "Subfossiel. Het karakterestieke van dit type veen is dat het plotseling begraven is geraakt onder afzettingen van leem, zand en gesteente. Dit subfossiele veen ligt nu meters onder het aardoppervlak. Zoals is af te leiden uit de erin voorkomende plantensoorten is dit veen circa 7000 jaar geleden ontstaan.

Dankzij de voortdurende afsluiting van de buitenwereld is dit veen omgezet en gerijpt. Bovendien is het zeer zuiver en praktisch kiemvrij. Aan het veen worden geen chemicaliA
Waarom Veendrenkstof in de diervoeding℃

Sanafor Veendrenkstof is rijk aan goed opneembare minerale bestanddelen zoals bijvoorbeeld ijzer. Dit is rijkelijk aanwezig en in de best opneembare vorm. Bovendien bevat Sanafor Veendrenkstof ook in zeer kleine hoeveelheden mangaan, koper, zink en ander sporenelementen. Daarnaast bevat Sanofor substanties, die ook nog in sterk verdunde vorm, op natuurlijke wijze remmemd werken op de groei van ziektekiemen. De darmflora wordt door Sanofor geoptimaliseerd. Van de organische stoffen in Sanofor zijn de huminezuren erg belangrijk. Deze werken absorberend en binden gifstoffen, die vervolgens met de ontlasting worden uitgescheiden. Met name de lever wordt hierdoor ontlast. Bovendien wordt de werking van de lever gestimuleerd. De slijmvliezen komen met Sanofor in optimale conditie, waardoor o.a. maag- en darmproblemen worden voorkomen en betere bevruchtingsresultaten worden bereikt. Sanofor heeft een gunstige invloed op de huidstofwisseling.

Sanafor kan het gehele jaar door gegeven worden, ook aan drachtige en jonge dieren. Overdosering is niet mogelijk. Gezien de grote verscheidenheid aan, op verschillende wijze werkzame bestanddelen is een uiterst waardevolle aanvuling op hondenvoer

En omdat aan geen dierlijke eiwitten, vitaminen of synthetische stoffen zijn toegevoegd, kan het zonder enig risico aan ieder soort voer toegevoegd worden.

15 goede redenen om te voeren.

*Bij een droge huid, bij schilfers en bij een dorre, doffe vacht

*Bij diarree en verstopping*Bij oprispingen, boeren en bij regelmatig rommelen van de maag*Bij overmatig haaruitval en bij continu verharing

*Bij niet in vacht komen en bij haar dat steeds afbreekt

*Ter versterking van de haarwortel en bij een te dunne inplant van de vacht.

*Bij bijt en krabplekken, kale plekken in de vacht en eczemen

*Bij een vlooienallergie, hotspot

*Bij straatvuil en feaces eten

*Ter verbetering van de lustVoor wederopbouw van de darmflora na wormkuren en antibiotica

*Bij regelmatig terugkerende winderigheid

*Bij stinken uit de bek (niet veroorzaakt door gebitsproblemen) en bij stinken uit de huid (overdreven hondenlucht)

*Voor een verbetering van de pigmentatie van de vacht en ook zeker aan te raden in moeilijke gevallen als extra stimulans bij pigmentstoorissen aan neus, lippen, oogranden e.d

*Bij regelmatige toediening het gehele jaar door zorgt voor een korte effectieve verhaarperiode en een prachtige volle vacht.

Samenstelling: Subfossiel Veen, Lignocellulose

Analytische bestanddelen: Kiezelzuur 6,52%, IJzer 1,14%, Aluminium 0,12%, Calcium 5,09%, Magnesium 0,37%, Natrium 0,41%, Fosfaat 0,20%, Sulfaat 5,05%, Etherextract 1,26%, Niet-water-oplosbaar Stikstof 0,77%, Overig Stikstof 0,98%, Moeilijk in water oplosbaar proteïne 4,32%, Niet als sulfaat beschikbaar zwavel 0,41%, Koolzuur 2,52%, Bitumen (was, hars, olie) 18,09%, Wateroplosbare organische stoffen 8,19%, Hemi-cellulosen 1,63%, Cellulosen 2,85%, Huminezuren 13,08%, Humusmateriaal 3,99%, Humine en Lignine 13,61%, Makkelijk in water oplosbaar proteïne 1,30%.

Voedingsadvies:

Kleine honden en katten 1 theelepel
Middelgrote honden 2 theelepels
Grote honden 1 eetlepel
Kleine vogels 1 mespunt
Grote vogels 1/4 - 1/2 theelepel
Knaagdieren en konijnen 1/2 theelepel

Gebruiksaanwijzing: Dagelijkse door voeding of rechtstreeks in de bek.

Inhoud: 500 ml


Meest populaire producten

Glandex Powder 114g
€ 2.75 Glandex Powder 114g
Proderma vloeibaar schapenvet naturel
€ 9.95 Proderma vloeibaar schapenvet naturel
BF Petfood Schapenvet Maxi Bonbons met zeewier 1 verpakking
€ 5.69 BF Petfood Schapenvet Maxi Bonbons met zeewier 1 verpakking
2x150g GRAU Biergist Hond Kat
€ 3.69 2x150g GRAU Biergist Hond Kat
50g GimCat Multi-Vitamin Pasta Kattensnack
€ 3.99 50g GimCat Multi-Vitamin Pasta Kattensnack
BF Petfood Schapenvet Maxi Bonbons met zalm 4 + 1 gratis
€ 6.07 BF Petfood Schapenvet Maxi Bonbons met zalm 4 + 1 gratis
Biofood Schapenvet Pens bonbons
€ 5.99 Biofood Schapenvet Pens bonbons
BF Petfood Schapenvet Mini Bonbons met zeewier 4 + 1 gratis
€ 6.07 BF Petfood Schapenvet Mini Bonbons met zeewier 4 + 1 gratis
BF Petfood Schapenvet Mini Bonbons met knoflook 1 verpakking
€ 5.69 BF Petfood Schapenvet Mini Bonbons met knoflook 1 verpakking
Trixie multivitamine pasta
€ 3.39 Trixie multivitamine pasta
Trixie Vitaminedrops met Yoghurt 200 gram
€ 2.79 Trixie Vitaminedrops met Yoghurt 200 gram
50ml beaphar Vitamine B Complex voor Huisdieren
€ 5.49 50ml beaphar Vitamine B Complex voor Huisdieren
250g Multi Vitamine Pasta met Biotine Beaphar Hondensnack
€ 6.69 250g Multi Vitamine Pasta met Biotine Beaphar Hondensnack
Beneful 7+ Kip, Tuingroenten en Vitaminen Hondenvoer - 1,4 kg
€ 6.49 Beneful 7+ Kip, Tuingroenten en Vitaminen Hondenvoer - 1,4 kg
DuoProtect Dog Pomp voor Duo Hond/Kat
€ 6.50 DuoProtect Dog Pomp voor Duo Hond/Kat
BF Petfood Schapenvet Maxi Bonbons met knoflook 4 + 1 gratis
€ 6.07 BF Petfood Schapenvet Maxi Bonbons met knoflook 4 + 1 gratis
Beaphar Lavita Haaruitval Hond 20ml
€ 5.49 Beaphar Lavita Haaruitval Hond 20ml
Excellent Zalmolie 250 ML
€ 7.89 Excellent Zalmolie 250 ML